Порошенко повідомив, скільки поліцейських загинуло під час виконання службових обов'язків

Читать на русском
За два роки існування Національної поліції України при безпосередньому виконанні своїх службових обов'язків загинули 18 поліцейських.

За два роки існування Національної поліції України при безпосередньому виконанні своїх службових обов'язків загинули 18 поліцейських.

Про це під час урочистих заходів із нагоди другої річниці створення Нацполіції України 4 серпня заявив президент Петро Порошенко.

День Національної поліції. Що Ви знаєте про українських стражів порядку? ТЕСТУ День Національної поліції «Слово і Діло» пропонує Вам перевірити свої знання про основний правоохоронний орган нашої країни за допомогою спеціального тесту. Ми впевнені, що Ви знаєте відповідь не на всі наші запитання!

«Багато поліцейських наражаються на небезпеку. Нерідко, на жаль, це смертельно. Лише за два роки існування Нацполіціъ при безпосередньому виконанні своїх службових обов'язків загинули 18 поліцейських. Не на зовнішньому фронті, а на внутрішньому», – зазначив він.

Президент попросив усіх присутніх на урочистостях вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Раніше голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що за два роки існування українська поліція має суттєві досягнення: понад 300 тис. розкритих злочинів, 180 тис. затриманих злочинців і довіру населення – понад 40%.

Нагадаємо, українських поліцейських навчатимуть боротьбі зі злочинністю у Великій Британії.

Раніше журналісти «Слово і Діла» простежили, як працює сьогодні Національна поліція та в яких областях охороняють порядок найбільше патрульних.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал