Швейцарська компанія отримала ліцензію на торгівлю газом в Україні

Трейдер Petroforce був заснований у 2012 році та спеціалізується на торгівлі сирою нафтою, мазутом, бензином, реактивним паливом.

Дочірня компанія міжнародного енергетичного торговця Petroforce Trading and Shipping (Швейцарія) «Петрофорс Україна» отримала ліцензію на здійснення господарської діяльності з постачання природного газу.

Ігор НасаликМіністр енергетики і вугільної промисловості України
Насалик заявив, що за 4 роки Україна зможе відмовитися від імпорту газуСказано 12 травня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Це рішення було ухвалено Національною комісією з регулювання енергетики та комунального господарства (НКРЕКП) на засіданні 3 серпня, повідомляє «Слово і Діло».

«Петрофорс Україна» була заснована 19 липня та спеціалізується на продажі сирої нафти та нафтопродуктів. 100% належать швейцарській компанії Petroforce Trading і Shipping S.A.

Нагадаємо, що міжнародний торговець енергетикою з реєстрацією в Швейцарії AOT Energy відкрив своє представництво в Україні.

Раніше НКРЕКП видала ліцензію на здійснення господарської діяльності з постачання природного газу для Angie Energy Management Ukraine, яка є дочірньою компанією Engie Energy Management (Франція).

Крім того, газовий трейдер MET (Швейцарія) отримав ліцензію в Україні.

Також товарний трейдер Trafigura відкрив свій офіс в Україні для виходу на газовий ринок України.

Раніше Кабмін закликав «Нафтогаз» відмовитися від надприбутків за рахунок населення.  

Нагадаємо, що НКРЕКП вирішила повернутися до питання місячної плати за газ.

Загрузка...