Brexit. Десятки банків хочуть переїхати з Лондона до Франкфурта

Читать на русском
Близько 30 міжнародних банків розглядають можливість переїзду з Лондона до Франкфурта-на-Майні у зв'язку з виходом Великої Британії з Європейського Союзу.

Близько 30 міжнародних банків розглядають можливість переїзду з Лондона до Франкфурта-на-Майні у зв'язку з виходом Великої Британії з Європейського Союзу.

Про це повідомив президент німецької Федеральної служби нагляду за фінансовими інститутами, передає DW, пише «Слово і Діло».

За його словами, серед банків, які планують змінити адресу, є британські, американські, японські і німецькі.

Низка фінансових компаній уже офіційно повідомили про свої наміри перенести до Франкфурта частину свого бізнесу з Лондона. Останнім про намір залишити Лондон через Brexit повідомив японський банк Mizuho. Також адресу з лондонської на франкфуртську планують змінити інші японські фінінститути - Sumitomo Mitsui, Nomura та Daiwa Securities.

Серед великих міжнародних фінустанов про плани перенести частину бізнесу в Європу у липні повідомила також американська Citigroup. Там заявили про перенесення до Франкфурта свого торгового бізнесу і частини інвестмент-банкінгу.

Іншими двома великими бізнес-центрами, які розглядаються компаніями для переїзду з Лондона внаслідок Brexit, є Дублін та Париж.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія і ЄС почали перший раунд переговорів щодо Brexit.

Також Британія опублікувала законопроект про Brexit.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...