До НАБУ потрапили матеріали щодо трьох суддів і депутата ВР

Читать на русском
НАЗК передало до НАБУ чотири матеріали щодо трьох суддів і народного депутата про порушення антикорупційного законодавства.

Національне агентство з питань запобігання корупції в 2017 році передало до Національного антикорупційного бюро України чотири матеріали щодо трьох суддів і народного депутата про порушення антикорупційного законодавства.

Про це йдеться у повідомленні НАЗК у Facebook, передає «Слово і Діло».

«До Національного антикорупційного бюро України передані чотири матеріали для ухвалення рішення в порядку статті 214 Кримінального процесуального кодексу України щодо суддів апеляційних судів Житомирської та Хмельницької областей, судді Ржищівського міського суду та народного депутата», – зазначається в повідомленні.

У НАЗК повідомили, що з початку року проведено понад 6296 перевірок декларацій кандидатів на посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Слідство у справі Насірова завершено, йому оголосили остаточну підозру – НАБУСлідчі НАБУ завершили слідство у справі щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та вручили йому остаточну підозру.

Станом на сьогодні НАЗК розпочало та проводить 313 повних перевірок декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки. Перевірки тривають щодо 244 суб’єктів декларування, 32 перевірки завершені.

Загалом до департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК в 2017 році надійшло 23 293 повідомлення, з них – 19 229 повідомлень про неподання декларацій та 4064 – про несвоєчасне подання. Проводяться 787 перевірок фактів неподання та несвоєчасного подання електронних декларацій та 75 перевірок фактів невчасного повідомлення про суттєву зміну майнового стану, відкриття валютного рахунку.

Складені та скеровані до суду 25 протоколів про адміністративне правопорушення, з яких чотири – щодо несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та 21 протокол щодо несвоєчасного подання декларацій.

Раніше в НАЗК повідомили, що політичні партії заборгували держбюджету понад 1 мільйон.

Також Генпрокуратура розслідує справу щодо порушень керівників і працівників НАБУ.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...