Луценко розповів про нові зарплати прокурорів

Читать на русском
Луценко анонсував, що заробітна платня регіональних і місцевих прокурорів зросте на 70%, адміністративних керівників - на 30%.

Після підтримання президентом ухвалених Верховною Радою змін до державного бюджету заробітна платня регіональних і місцевих прокурорів зросте на 70%, адміністративних керівників – на 30%.

Про це розповів генеральний прокурор Юрій Луценко на нараді з регіональними прокурорами в Дніпрі, передає «Слово і Діло» з посиланням на УП.

«Закон проголосований Верховною Радою, перебуває на підписанні у голови парламенту, після цього очевидно піде на підпис до президента. Думаю, що з великою ймовірністю, цей документ буде підписано», – зазначив Луценко.

Генпрокурор пояснив, як зміняться доходи прокурорів.

«Так регіональний прокурор, який на руки отримував мінімально 23 тисячі, максимально 33000 – залежно від стажу – буде мати цю «вилку» в розмірі від 27 до 44 тисяч. Прокурор регіональної прокуратури, який сьогодні отримує на руки в межі від 10 до 15 тисяч, планується від 15000 до 26000», – сказав генпрокурор.

«Старший слідчий в особливо важливих справах сьогодні має 11000–17000, планується 16-29 тисяч. Старший слідчий, який отримує 10,5-15,5 тисячі, планується – 15,5до 28,5 тисяч», – додав він.

Таким чином по максимальній ставці зріст складе близько 70%, а ріст виплат для адміністративних керівників – плюс 30%.

Луценко також назвав цифри для місцевої прокуратури.

Рік роботи НАБУ та САП: як справляються зі своїми обов'язками головні борці з корупцієюУ день, коли керівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури звітують про рік роботи своїх відомств, «Слово і Діло» вирішило доповнити озвучену ними статистику даними власного моніторингу.

Так місцевий керівник в залежності від вислуги від буде отримувати 22 до 35 тисяч (раніше 21-29). Начальник відділу буде мати 15,5 - 26,5 тисячі зарплати (раніше 12,5 - 17,5) , а прокурор місцевої прокуратури відповідно – 14,5 до 25,5 тисячі (раніше 10-14,5). «Додатково зазначу, що генеральний прокурор і його заступники отримують збільшення на 30% як і все адміністративне керівництво регіональних та місцевих прокуратур», – сказав Луценко.

Генпрокурор зазначив, що це – серйозне зрушення у фінансовому забезпеченні працівників прокуратури.

«Ми фактично виходимо на – ще не повне, але майже – виконання закону про прокуратуру. І це означає, що ми маємо працювати максимально ефективно», – резюмував Луценко.

Раніше у НАЗК назвали суму коштів, передбачену на зарплатню працівників.

Також «Слово і Діло» підготувало огляд політиків і чиновників, які найбільше за інших були премійовані в 2016 році.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: