У ЄК уточнили позицію щодо створення Антикорупційного суду в Україні

Читать на русском
У Європейській комісії пояснили позицію президента ЄК Жан-Клода Юнкера щодо можливості створення антикорупційних палат при діючих судах замість Антикорупційного суду.

У Європейській комісії пояснили позицію президента ЄК Жан-Клода Юнкера щодо можливості створення антикорупційних палат при діючих судах замість Антикорупційного суду.

Зокрема, у листі радника президента ЄК Річарда Шостака до українського Центру протидії корупції, який є в розпорядженні «УНІАН», говориться, що Юнкер виступає за термінове створення в Україні компетентного незалежного органу для боротьби з корупцією, інституційну структуру якого має вирішувати Україна, пише «Слово і Діло».

«Президент Юнкер зробив акцент на важливості заснувати юридичний орган, який буде відповідальний за боротьбу з корупцією, як на терміновому питанні. Він заявив, що вирішальне значення мають наявність гарантій щодо його незалежності, як функціональної, так і бюджетної. Він наголосив на необхідності прозорості та незалежності процесу становлення цього органу та необхідності відбору спеціалізованих суддів», - заявив радник Юнкера.

Павло ПетренкоМіністр юстиції України
Петренко має намір створити Вищий антикорупційний судСказано 26 травня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Раніше в ЄС і НАБУ відреагували на заяву Юнкера з антикорупційного суду.

Нагадаємо, під час виступу в Києві Юнкер зауважив, що в Євросоюзі погоджуються на створення спеціальної антикорупційної палати, а на створенні окремого антикорупційного суду вже не наполягають.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...