У Києві буде створено Центр допомоги учасникам АТО – Кличко

Читать на русском
Організація допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації та реабілітації.

Київська міська рада ухвалила рішення про створення Центру допомоги учасникам АТО.

Про це повідомляє прес-служба Київради, передає «Слово і Діло».

Рішення підтримали 85 депутатів.

«Це буде структура, яка за принципом «єдиного вікна», від імені міста, збиратиме й допомогатиме вирішити всі питання демобілізованих учасників АТО. І ветеранам не потрібно буде витрачати час і нерви, звертаючись до десятків різних служб», – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Установа матиме два нових напрямки роботи.

«Це взаємодія з ветеранськими та волонтерськими організаціями та співробітництво з іншими органами влади й місцевого самоврядування», – додав він.

Кличко зазначив, що організувати роботу такого центру столична влада зможе з мінімальним штатом співробітників, а її директора виберуть за конкурсом.

Організація допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації та реабілітації.

Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій у працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо. Утримувати міський центру допомоги учасникам АТО передбачається за рахунок коштів столичного бюджету.

Відзначимо, 1 червня добровольці АТО отримали офіційний статус.

Нагадаємо, 4 серпня 2015 року Кличко пообіцяв не пізніше вересня затвердити детальний план території, після чого депутати мали ухвалити рішення щодо відведення конкретних ділянок для сімей загиблих учасників АТО, але так і не зміг дотримати слоа.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: