Італія вимагає від посла Австрії пояснень щодо розміщення військ на кордоні

Читать на русском
Міністерство закордонних справ Італії викликало посла Австрії в Римі після того, як Відень заявив про намір розгорнути військових на кордоні.

Міністерство закордонних справ Італії викликало посла Австрії в Римі після того, як Відень заявив про намір розгорнути військових на кордоні.

Про це повідомляє видання ANSA у вівторок, 4 липня, передає «Слово і Діло».

«Міністерство закордонних справ Італії в Римі підкреслило в заяві, що посол Австрії в Римі Рене Поллітцер у вівторок вранці був викликаний Генеральним секретарем міністерства, послом Елізабеттою Беллоні, після заяв австрійського уряду про розгортання військ на перевалі Бреннер», - йдеться в повідомленні.

Які країни світу прихистили найбільше біженців?За даними ООН, у світі налічується майже 66 млн біженців і переміщених осіб: «Слово і Діло» розібралося, в яких країнах знайшла притулок найбільша частина з них.

Раніше в міністерстві оборони Австрії повідомили про готовність розгорнути до 750 військовослужбовців на австрійсько-італійському кордоні на перевалі Бреннер, якщо потік мігрантів з Італії не зменшиться.

Нагадаємо, в кінці березня влада Австрії вдвічі збільшила виплати мігрантам, які перебувають в країні, які добровільно готові повернутися до себе на батьківщину.

Нещодавно глави держав і урядів 28 країн Євросоюзу підтвердили готовність «використовувати всі можливі важелі», щоб чинити тиск на держави, які протидіють поверненню на їх територію незаконних мігрантів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: