Порошенко підписав скасування «закону Савченко»

Читать на русском
Президент Петро Порошенко підписав Закон України Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення» № 2046-VIII.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на сайт глави держави.

«Законом пропонується викласти в новій редакції частину п'яту статті 72 «Правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення» Кримінального кодексу України, відповідно до якої попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими у частині першій цієї статті», - йдеться в повідомленні.

Згідно з законом, при призначенні покарань, не зазначених в частині першій цієї статті, суд, враховуючи попереднє ув'язнення, може пом'якшити покарання або повністю звільнити засудженого від його відбування.

Ухвалення законодавчого акту спрямоване на покращення стану забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки від злочинних посягань.

Так званий «закон Савченко» було ухвалено Верховною Радою 18 травня 2017 року.

Народний депутат Надія Савченко звернулася до Порошенка з проханням ветувати скасування так званого «закону Савченко». Проте вона не скористалася правом зареєструвати постанову про скасування змін до КК щодо строку попереднього ув'язнення.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал