Прибережну акваторію Азовського моря оголошено заказником державного значення

Читать на русском
Як заявив міністр екології та водних ресурсів Остап Семерак, таке рішення сприяє збереженню та відтворенню біологічних ресурсів моря.

Кабінет Міністрів оголосив прибережну акваторію Азовського моря гідрологічним заказником загальнодержавного значення «Приморський».

Про це у своєму Facebook повідомив міністр екології та водних ресурсів Остап Семерак, передає «Слово і Діло».

Як заявив Семерак, таке рішення сприяє збереженню та відтворенню біологічних ресурсів моря.

Сергій МатвієнковНародний депутат України
Матвієнков пообіцяв сприяти ухваленню державної програми зі збереження Азовського моряСказано 22 вересня 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Це важливо для майбутнього українського навколишнього середовища рішення. Створивши заказник, ми об'єднаємо території та об'єкти природно-заповідного фонду в екологічний коридор» - написав міністр.

За словами Семерака, територіально заказник займатиме 13 тис. га і пролягатиме до адміністративних кордонів Приморського району Запорізької області і навколо ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Коса Обіточна».

Раніше прокуратура Запорізької області в судовому порядку повернула державі 160 санаторіїв на узбережжі Азовського моря.

Також суд повернув громаді Києва 74,69 гектара землі, розташованих в Голосіївському районі столиці на території ландшафтного заказника місцевого значення Жуків острів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...