Які обіцянки міністри Гройсмана повинні виконати влітку?

Читать на русском

«Слово і Діло» підготувало огляд найважливіших обіцянок, які міністри повинні виконати протягом літа.

До кінця червня лишилося півмісяця, і наближаються контрольні терміни обіцянок міністра закордонних справ Павла Клімкіна та віце-прем'єра і голови Мінрегіонрозвитку Геннадія Зубка.

Керівник МЗС обіцяв до кінця першого літнього місяця запустити онлайн-сервіс для добровільної реєстрації українців, які планують закордонні поїздки, щоб зовнішньополітичне відомство мало можливість оперативно інформувати їх про надзвичайні події за кордоном.

У свою чергу, Зубко 2 червня пообіцяв через місяць запустити навчальні програми менеджменту та стратегічного планування в центрах розвитку місцевого самоврядування, причому відкриття регіональних офісів має завершитися до кінця червня.

Уляна СупрунВиконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України
Супрун заявила, що до липня 2017 року новозбудований діагностичний корпус лікарні «Охматдит» буде відкритийСказано 1 грудня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

У липні настане термін контролю обіцянок прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і в.о. голови МОЗ Уляни Супрун з будівництва «Охматдиту»: очільник уряду обіцяв закінчити будівництво першої черги лікарні до середини літа, а Супрун анонсувала відкриття діагностичного корпусу «Охматдиту» до 1 липня.

Міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак анонсував запуск першої сонячної електростанції в зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС. Варто зазначити, що її будівництво веде український інвестор, і виконання обіцянки не належить до прямої компетенції міністра.

Менше місяця залишилося до контролю обіцянки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з розслідування інциденту 9 травня в Дніпрі, коли тітушки побили кількох ветеранів АТО: голова МВС обіцяв завершити розслідування подій до 10 липня.

Також до осені має завершитися заявлене Гройсманом переобладнання двох блоків Зміївської ТЕС з антрациту на газове вугілля, яке має заощадити до мільйона тонн вугілля антрацитної групи.

1 червня прем'єр відрапортував, що будівництво рухається з випередженням темпів, і один з переобладнаних блоків уже запущений. Варто зазначити, що глава уряду провалив за терміном свою зимову обіцянку про переобладнання під газове вугілля блоку іншої ТЕС – Трипільської.

Крім того, вже у червні Кабмін повинен направити на масштабний ремонт доріг 10 мільярдів гривень, які планує отримати від репрофайлінгу Нацбанку.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...