Прикордонники порахували, скільки українців скористалися безвізом за добу

Читать на русском
Прикордонники зауважили, що найбільше поїздок громадяни здійснюють саме до Польщі. Майже 63% почали подорожувати Євросоюзом саме з цієї країни.

Протягом останньої доби близько 1900 громадян України скористалися безвізовим режимом для подорожей до країн Євросоюзу.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України, передає «Слово і Діло».

У відомстві зазначили, що станом на шосту годину ранку 12 червня правом безвізових подорожей вже скористалися 1894 людини. Зокрема, 78% із них використали для подорожі автівки, перетнувши кордон в автомобільних пунктах пропуску, а 22% - в пунктах пропуску для авіаційного сполучення.

Прикордонники зауважують, що найбільше поїздок громадяни здійснюють саме до Польщі. Майже 950 українців (63%) почали подорожувати Євросоюзом саме з цієї країни.

«З початку безвізу зафіксовано дві відмови нашим громадянам у перетині кордону. В обох випадках за попередні порушення міграційного законодавства на території країн ЄС», - наголосили у відомстві.

Зазначимо, глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні заявила, що безвізовий режим між Україною і ЄС є вигідним для обох сторін.

Президент Петро Порошенко заявив, що коли сучасні школярі стануть дорослими, Україна вже буде входити до складу Євросоюзу.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: