Кабмін створив комісію популяризації України

Читать на русском
Уряд України створив міжвідомчу комісію з питань популяризації України на чолі з міністром інформаційної політики.

Уряд України створив міжвідомчу комісію з питань популяризації України на чолі з міністром інформаційної політики.

Про це передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».   Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 7 червня. Відзначається, що секретарем комісії призначений державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.   Всього до складу комісії входять вісім представників державних органів, два радника прем'єр-міністра, два представника підприємств, установ і організацій та п'ять представників громадських організацій.   Згідно з положенням, комісія є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабміну. Її завданнями буде сприяння популяризації України, розгляд питань, пов'язаних з формуванням позитивного іміджу України в світовому інформпросторі, а також координація між відомствами в даних питаннях.

Як працюють міністри Гройсмана? Дайджест обіцянок уряду з 31 травня до 7 червняЗа останні сім днів в уряді виконали і провалили по одній обіцянці. Крім того, традиційний моніторинг «Слова і Діла» зафіксував три нових обіцянки міністрів за цей період.
  Організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення комісії здійснюється Міністерством інформаційної політики.   Нагадаємо, 31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець написав заяву про відставку.

Як повідомлялося, уряд затвердив проект сховища відпрацьованого ядерного палива.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал