У США з'ясували, хто «злив» у ЗМІ інформацію про втручання РФ у вибори

Читать на русском
Документ містить детальну інформацію з доказами щодо втручання росіян у американські вибори.

Американські правоохоронці затримали й висунули звинувачення працівниці федеральної установи, яка надіслала в американські ЗМІ секретну доповідь про втручання Росії у президентські вибори в США.

Про це в ніч на вівторок, 6 червня, повідомив американський центральний телеканал CNN, передає «Слово і Діло».

«Міністерство юстиції в понеділок оголосило звинувачення проти федерального підрядника з допуском високого ступеня секретності, яка нібито спричинила витік секретної інформації в онлайн-медіа», - зазначається в повідомленні.

Правоохоронні органи звинувачують 25-річну Реаліті Віннер з корпорації Pluribus International, штат Джорджія в тому, що вона «вилучила секретні матеріали з урядового об'єкту та відправила їх у ЗМІ».

За інформацією джерел, йдеться про доповідь АНБ щодо організації Головним розвідувальним управлінням ГШ Росії хакерських атак на виборчі дільниці перед голосуванням на президентських виборах в США. Документ містить детальну інформацію з доказами щодо втручання росіян у американські вибори.

Першим доповідь оприлюднив американський ресурс The Intercept, автентичність якого була потім підтверджена іншими джерелами.

Раніше США визначилися, хто розслідуватиме втручання РФ у американські вибори.

Колишній глава ФБР Джеймс Комі погодився дати публічні свідчення щодо розслідування втручання Росії в передвиборну кампанію в США.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: