Комісія радить звільнити працівника НАБУ, який потрапив у ДТП

Читать на русском
Дисциплінарна комісія Національного антикорупційного бюро рекомендувала звільнити співробітника бюро, який потрапив у ДТП.

Дисциплінарна комісія Національного антикорупційного бюро рекомендувала звільнити співробітника бюро, який потрапив у ДТП.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАБУ.

«Після вивчення матеріалів службового розслідування, проведеного Управлінням внутрішнього контролю НАБУ, комісія побачила у діях працівника Бюро-учасника ДТП наявні ознаки складу дисциплінарного проступка, а саме: порушення присяги і вимог Кодексу професійної етики працівників НАБУ, а також недотримання службової дисципліни та скоєння вчинку, що дискредитує звання особи начальницького складу Національного бюро», – розповіли в бюро.

Артем СитникДиректор Національного антикорупційного бюро України
Ситник має намір завершити розслідування щодо Насірова на початку червняСказано 22 травня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

За результатами розслідування комісія рекомендувала директору НАБУ Артему Ситнику звільнити його з бюро.

До складу дисциплінарної комісії відповідно до закону «Про Національне антикорупційне бюро України» увійшли також представники громадськості, які є членами Ради громадського контролю при НАБУ.

Нагадаємо, 15 травня в центрі Києва на вулиці Набережно-Хрещатицькій сталася ДТП за участю працівника НАБУ Олексія Довгого.

16 травня в НАБУ почали службове розслідування події.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...