У Генштабі похвалили призовників з Донецької та Луганської областей

Читать на русском
Призовники з Донецької та Луганської області найбільш мотивовані для служби в армії, і план призову в цих областях завжди виконується.

Призовники з Донецької та Луганської області найбільш мотивовані для служби в армії, і план призову в цих областях завжди виконується.

Про це на брифінгу розповів начальник Головного управління персоналу, заступник начальника Генштабу Збройних сил, генерал-лейтенант Артур Артеменко, повідомляє «Слово і Діло».

«Саме в цьому регіоні (Донецька і Луганська області – ред.) завжди виконували план призову... Саме ці військовослужбовці найбільш мотивовані для вирішення завдань, до яких їх готують. Не буду говорити про виконання плану призову по областях, тому що не маю права, але скажу, що західні області трохи недовиконують план через сезонних робіт. Тому нам потрібно розібратися з питаннями, пов'язаними з ринком праці», – зазначив він.

Артеменко уточнив, що має на увазі відсутність призовників за місцем проживання через сезонні роботи за кордоном або в інших областях країни.

Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на службу в 2017 році.

Раніше в Міноборони розповіли подробиці призову офіцерів запасу.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: