Росія почне постачати електрику в «ЛНР»

Читать на русском
Уряд РФ вирішило забезпечити Луганську область України безперебійним постачанням електроенергії.
Постачання електрикою

Уряд РФ вирішив забезпечити Луганську область України безперебійним постачанням електроенергії в зв'язку з тим, що Київ припинив електропостачання самопроголошеної «Луганської народної республіки».

Про це повідомив повноважний представник РФ в контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Борис Гризлов, передає «Інтерфакс», пише «Слово і Діло».

«Кінець світла» в «ЛНР»: складається враження, що Київ шукає спосіб віддалитися від ДонбасуНезалежний експерт пояснив, до чого призведе відключення електроенергії в ОРЛО, і розповів про альтернативні джерела світла для місцевого населення.

«Відповідно до дій влади України урядом РФ було прийнято рішення про забезпечення електропостачання з боку Російської Федерації в рамках гуманітарної підтримки», - сказав Гризлов.

«Зазначу, що для жителів Донбасу в умовах свідомої економічної блокади з боку України відсутня можливість для оплати електроенергії. Питання це, звичайно, буде обговорено завтра в контактній групі та її економічної підгрупі », - підкреслив Гризлов.

«Але як з Мінська або Луганська боротися зі свідомими, політично вмотивованими кроками, що абсолютно суперечать мінським угодам, коли українська сторона не готова сприймати жителів Донбасу як рівноправних громадян України?» - заявив російський повпред.

Він також повідомив, що обмеження споживачів на території Луганської області в даний час немає.

Нагадаємо, що відключення електроенергії на окупованій частині Луганської області не призведе до соціального вибуху цивільного населення, туди можуть поставляти російську електрику. Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Раніше бойовики підконтрольних Росії «ДНР» і «ЛНР» в черговий раз виступили проти введення на Донбас збройних міжнародних миротворчих сил.

А 3 червня 2016 року народний депутат України Дмитро Тимчук пообіцяв оприлюднити дані про спонсорів терористів «Луганської Народної Республіки» та виконав свою обіцянку.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: