Супрун витратила два місяці на підбір експертів для держзакупівлі ліків

Читать на русском
В.о. міністра анонсувала, що в кінці січня 2017 року МОЗ спланує замовлення ліків на поточний рік, щоб у наступному місяці Міністерство підписало договори з міжнародними організаціями для реалізації цих замовлень.

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун не виконала обіцянку про закупівлю до кінця січня ліків Міністерством охорони здоров'я у міжнародних організацій за рахунок держбюджету на 2017 рік.

30 листопада минулого року під час брифінгу на тему реформ в медицині «Слово і Діло» зафіксувало обіцянку Супрун.

В.о. міністра анонсувала, що в кінці січня 2017 року МОЗ спланує замовлення ліків на поточний рік, щоб у наступному місяці Міністерство підписало договори з міжнародними організаціями для реалізації цих замовлень.

Тоді ж Міністерство розпочало підготовку відповідних документів. Одночасно з цим Супрун на своїй сторінці у Facebook заявила, що на її відомство через держзакупівлі продовжується тиск влади. Нацполіція проводить розслідування, вважаючи, що ліки купувалися за завищеними цінами.

Уляна СупрунВиконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України
Супрун заявила, що в кінці січня будуть сплановані замовлення ліків на 2017 рікСказано 30 листопада 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Міністр попередила, що в результаті закупівлі можуть заблокувати.

На інформаційний запит ІА «Слово і Діло» отримало відповідь заступника міністра охорони здоров'я Оксани Сивак. У листі говорилося, що станом на 24 лютого постійна робоча група профільного супроводу державних закупівель МОЗ лише відібрала експертів, які, можливо, почнуть формувати номенклатуру ліків, якщо склад експертів затвердить Міністерство.

Процедуру закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення можна починати після затвердження номенклатури.

До середині березня Супрун визнала: пропозиції щодо закупок ще не затвердили, але незабаром затвердять. А поки Міністерство не готове підписати контракти з міжнародними постачальниками. Планування закупівель триває.

У цілому у Супрун 17 обіцянок, 3 з яких виконано. У рейтингу відповідальності міністрів вона – на 18 місці.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...