Генпрокурор: справа «Україна проти Росії» налічує понад 800 томів матеріалів

Читать на русском
Луценко повідомив, що вже підготували обвинувальні акти, які надіслані ватажкам терористичних організацій і скеровані до суду. Готуються сотні проваджень у рамках заочного засудження ватажків терористів.

**Юрій Луценко в ході зустрічі в Президента України повідомив, що справа «Україна проти Росії» в Гаазькому суді налічує понад 800 томів, 300 з них – під грифом «таємно» та «цілком таємно». **

Про це інформує прес-служба Глави держави, повідомляє «Слово і Діло»

Юрій ЛуценкоГенеральний прокурор України
Луценко запевнив, що через два роки прокуратура не матиме функції слідстваСказано 4 червня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

«При підготовці матеріалів для суду були опитані 1400 постраждалих, 2000 свідків, проведені 1800 судових експертиз та отримані 100 тисяч одиниць речових доказів, у тому числі зразки зброї та військової техніки виробництва Російської Федерації, захоплені українською армією під час боїв», – йдеться в повідомленні.

Луценко також повідомив, що ГПУ підготовлені обвинувальні акти, які вже надані ватажкам терористичних організацій і скеровані до суду. За його словами, також готуються сотні проваджень в рамках заочного засудження ватажків терористів і зрадників українського народу.

Раніше «Слово і Діло» зібрало всі аргументи України в справі проти Росії.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...