На мосту Патона в Києві встановлять пересувний відбійник

Читать на русском
Столична влада збирається до кінця року встановити на мосту Патона пересувний відбійник, який дозволить регулювати потік машин у пікові години.

Столична влада збирається до кінця року встановити на мосту Патона пересувний відбійник, який дозволить регулювати потік машин у пікові години.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на сторінку заступника голови КМДА з питань транспорту Іллі Сагайдака в Facebook.

«Система Road Zipper, яку планується впровадити на мосту Патона та проспекті Соборності до Дарницької площі, складається з бар'єру (пов'язані між собою секції, кожна з яких важить понад 450 кілограмів) і спеціальної машини, яка здатна змінювати положення цього відбійника», – пояснив чиновник.

За словами Сагайдака, велика маса та міцний зв'язок між секціями відбійника забезпечують безпеку руху на дорозі й одночасно гнучкість бар'єру.

«Для зміни положення використовується машина з гідравлічними підйомниками, яка має всередині S-подібний конвеєр, що змінює позицію секції бар'єру. При цьому робота машини здійснюється без перекриття руху. Практично це означає, що вранці будуть додані одна-дві смуги в бік центру, а ввечері – в зворотному напрямку», – пояснив заступник мера.

«Впровадження системи Road Zipper дасть економію річних транспортних втрат від 348 до 736 мільйонів гривень на рік. За іншим критерієм можна отримати економію в майже 3840 літрів палива на добу, а екологічний ефект від впровадження системи Road Zipper можна оцінити від непотрапляння майже 4993 кілограмів шкідливих СО2 на добу в повітря міста», – додав Сагайдак.

Також він зазначив, що використання системи Road Zipper на мосту Патона та проспекті Свободи знизить аварійність за рахунок фізичного поділу зустрічних потоків.

«Щорічно втрати від ДТП на Патона становлять 20 мільйонів гривень. За останні півроку на мосту Патона було 5 лобових зіткнень», – зазначив Сагайдак.

За його словами, така система вже існує на мосту Golden Gate в Сан-Франциско, мосту Коронадо в Сан-Дієго, мосту Теодора Рузвельта у Вашингтоні, мосту Харбор-Брідж у Новій Зеландії.

Нагадаємо, в рамках капітального ремонту моста Патона влада столиці планує замінити та модернізувати конструкції та устаткування мережі архітектурно-декоративного освітлення.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...