Оприлюднено графік реконструкції залізничних колій «Укрзалізниці»

Читать на русском
В цілому обсяг робіт порівняно з 2016 роком буде збільшено в 1,5 рази – до 355,5 кілометра.

Публічна акціонерна компанія «Укрзалізниця» має намір в поточному році збільшити в 1,5 рази обсяги робіт з реконструкції залізничних шляхів порівняно з 2016 роком – до 355,5 кілометри шляхів.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає «Слово і Діло».

«Укрзалізниця» і Міноборони пообіцяли розробити нові вагони для військовихЗа новими стандартами створять вагони для перевезення часових, особового складу та військової техніки.

«Укрзалізниця» планує вцьогоріч в 1,5 рази збільшити обсяги реконструкції колії порівняно з торішніми. В цілому компанія має намір реконструювати 355,9 кілометри шляху. Вже з середини березня почнуться ремонтно-колійні роботи на шести перегонах залізничної мережі», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі уточнили, що реконструкція передбачає заміну верхньої будови колії на нове, зокрема, буде укладено новий баласт, замінена рельсошпальная решітка, відновлено водовідведення.

«Реконструювати шляхи в березні залізничники будуть на перегоні Рауховка - Сербка - майже 9 кілометрів напрямки Помічна - Одеса, на перегоні Бердичів-Михайлинки - майже 11 кілометрів напрямку Козятин - Здолбунів, на перегоні Жмеринка - Ярошенка - майже 18 кілометрів на напрямку Жмеринка - Одеса, на перегоні Потоки - Кременчук - 4 кілометри напрямку Полтава - Кременчук, на перегоні Гракове - Шевченкове - 8,4 кілометра напрямки Основа - Куп'янськ, на перегоні Бескид - Скотарське - дві колії протяжністю 5,8 кілометра і 3,5 кілометра. Також, здійснюватиметься посилений капітальний ремонт 16 кілометрів колії на перегоні Розівка-Зачатовка», - йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, в 2017 році планується здійснити капітальний ремонт 343,3 кілометра колії, середній ремонт 592,5 кілометра колії та комплексно-оздоровчий ремонт 350 кілометрів шляху, а також буде замінено новими понад 200 комплектів стрілочних переводів.

Раніше повідомлялося, що ГПУ проводять обшук в офісі філії «Центр забезпечення виробництва (ЦОП) ПАТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, «Укрзалізниця» скасувала тендери на закупівлю ще 1,5 тисяч вагонів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...