Рада ратифікувала угоду з ЄС щодо бізнесу

Читать на русском
Ухвалення відповідного закону надає правові підстави для долучення України до програми ЄС Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME).

Верховна Рада ратифікувала угоду між урядом України та Євросоюзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого й середнього бізнесу (2014-2020)».

За відповідний законопроект №0130 проголосували 226 народних депутатів на засіданні парламенту в середу, 22 лютого, передає «Слово і Діло».

Фінансова поліція vs. податкова міліція: що зміниться для бізнесу?Економічний експерт розповів, як працюватиме фінансова поліція, чим вона відрізняється від податкової міліції та як зміни вплинуть на бізнес.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, ратифікація дасть правові підстави для долучення України до програми COSME, що спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва.

Програма реалізується в рамках стратегії «Європа-2020» і затверджена регламентною радою ЄС 11 грудня 2013 року. Вона розрахована на період 2014-2020 років і має загальний бюджет у розмірі 2,3 млрд євро.

Програма передбачає надання професійних консультацій, проведення тренінгів, семінарів та різноманітних секторальних конференцій для малих та середніх підприємців, а також програми обміну, стажування та додаткові можливості пошуку партнерів у Євросоюзі.

Відзначимо, Україна посіла 74-е місце в рейтингу Forbes найкращих країн для ведення бізнесу на 2017 рік.

Раніше повідомлялося, що в парламенті Нідерландів є необхідна кількість голосів для ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Нагадаємо, раніше Володимир Гройсман обіцяв захищати вітчизняний бізнес.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: