Рудик підтримав лише один із двох обіцяних законопроектів щодо децентралізації

Народний депутат не повністю виконав власну обіцянку проголосувати за два законопроекти щодо децентралізації, підтримавши лише один із них.
Сергій РудикФото з відкритих джерел

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Рудик під час голосування за низку законопроектів щодо децентралізації підтримав лише одну з двох обіцяних законодавчих ініціатив.

«Слово і Діло» нагадує: 9 лютого нардеп заявив, що підтримає в сесійній залі два законопроекти. Перший із них стосується служби в органах місцевого самоврядування. Згідно з ним, працівник органу місцевого самоврядування прирівнюється до державного службовця (№2489). Другий – дозволяє долучати до вже створених об’єднаних територіальних громад додаткові населені пункти без проведення повних виборів (№4772).

Сергій РудикНародний депутат України
Рудик пообіцяв підтримати законопроект №4772, який стосується місцевого самоврядуванняСказано 9 лютого 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

Коли ж справа дійшла до голосування, то нардеп проголосував лише за законопроект №2489 «Про службу в органах місцевого самоврядування», що не дає змогу «Слову і Ділу» надати цій обіцянці статус «виконано».

Загалом портал зареєстрував 26 зобов’язань Рудика, з яких він виконав поки лише 6. За рівнем відповідальності в рейтингу Верховної Ради він лише 235-й.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...