Реєстрація на ЗНО стартує 6 лютого

Читать на русском
Наступного тижня розпочнеться реєстрація на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація триватиме з 10 години 6 лютого до 17 березня.

Наступного тижня розпочнеться реєстрація на основну сесію Зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація триватиме з 10 години 6 лютого до 17 березня.

Про це на брифінгу повідомив директор УЦОЯО Вадим Карандій, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

Він також зазначив, що зміни до реєстраційних даних вноситимуться до 31 березня. Основна сесія ЗНО триватиме з 23 травня до 16 червня. З 3 до 20 травня пройде реєстрація на додаткову сесію ЗНО для учасників АТО та осіб, що проживають на неконтрольованих територіях. Додаткова сесія пройде з 3 до 12 липня.

Обов'язковий предмет для ЗНО, результати якого будуть враховуватися як державна підсумкова атестація, – українська мова та література. Другим обов'язковим предметом є математика або історія України. Результати з цих предметів також будуть зараховані як ДПА. Третій предмет випускник обирає з переліку 12 предметів, з яких проводиться тестування. Четвертий предмет випускник обирає за власним бажанням, його результати будуть зараховані як результат вступу до ВНЗ.

До 2020 року в Україні проведуть держатестацію наукових установМіністерство освіти України має намір провести державну атестацію близько 550 наукових установ до 2020 року.

Директор УЦОЯО підкреслив, що навчальний заклад не може впливати на вибір учнями предметів для складання ЗНО.

Випускники шкіл реєструються через загальноосвітній заклад. Всі інші особи, які бажають скласти ЗНО, можуть зареєструватися самостійно через сайт УЦОЯО та регіональні центри.

При вступі до ВНЗ у 2017 році враховуватимуться результати ЗНО 2016 року.

Нагадаємо, в грудні минулого року уряд підтримав перехід на 12-річну систему шкільної освіти та підвищив посадові оклади вчителям.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...