МВФ не включив до січневого порядку денного транш для України

Читать на русском
Фонд включить до порядку денного ради директорів українське питання через 10 днів після отримання підписаного меморандуму для четвертого перегляду програми співпраці.

Міжнародний валютний фонд не включив до свого календаря на січень питання виділення Україні наступного траншу.

Про це повідомляється на сайті Фонду, передає «Слово і Діло».

Зараз календар МВФ розписаний до 3 лютого.

17 січня міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що четвертий транш від МВФ Україна має отримати на початку лютого.

Життя в борг чи курс на реформи: ціна кредитування МВФПолітичний експерт оцінив вимоги для надання траншу МВФ Україні та розповів, чи є можливість припинити брати в борг у МВФ.

Фонд включить до порядку денного ради директорів українське питання через 10 днів після отримання підписаного меморандуму для четвертого перегляду програми співпраці. Місія МВФ працювала в Україні з 3 до 17 листопада.

Нагадаємо, в березні 2015 року МВФ відкрив чотирирічну програму EFF для України на суму $17 млрд. Вона передбачала проведення щоквартального перегляду програми та виділення Києву в 2015 році чотирьох траншів, у 2016 році – ще чотирьох. Однак до теперішнього часу країна отримала лише три транші: перший. на $5 млрд – у березні 2015 року, другий, на $1,7 млрд – у серпні 2015 року й третій, на $1 млрд – у вересні 2016 року.

Раніше політолог розповів «Слову і Ділу», що принесе українцям черговий транш МВФ.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал