МВФ поліпшив прогноз зростання світової економіки

Читать на русском
Аналітики МВФ прогнозують збільшення економічної активності в розвинених країнах, що призведе до зростання їхньої економіки на рівні 1,9 відсотка в 2017 році й 2 відсотків – у 2018 році.

Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання глобальної економіки на рівні 3,4-3,6% в 2017-2018 роках.

У своєму огляді МВФ відзначає вплив невизначеної політики США на свій прогноз, передає «Слово і Діло».

Аналітики Фонду прогнозують збільшення економічної активності в розвинених країнах, що призведе до зростання їхньої економіки на рівні 1,9% в 2017 році та 2% – у 2018 році. Це перевищує прогноз жовтня 2016 року на 0,1 і 0,2 процентних пункти відповідно.

Щодо прогнозу для США, то економісти МВФ відзначають, що подальший розвиток економіки країни залежить від політики, якої дотримуватимуться обраний президент Дональд Трамп і його адміністрація.

МВФ прогнозує збільшення фінансового стимулювання, що впливає на загальне зростання економіки, яке в 2017 році складе 2,3%, а в 2018-му – 2,5%. При цьому сукупне зростання ВВП у США складе 0,2% порівняно з прогнозом жовтня 2016 року.

Економіка України в 2017 році: експерт розповів, що стане масштабною проблемою для влади та яким буде курсПолітичний експерт оцінив розвиток української економіки та розповів про перспективи на 2017 рік.

Прогнози економічного зростання на 2017 рік також були переглянуті в бік підвищення для ФРН, Японії, Іспанії та Сполученого Королівства, в основному за рахунок більш сильного, ніж очікувалося, збільшення обсягів виробництва в другій половині 2016 року.

Як повідомлялося раніше, Світовий банк прогнозує зростання економіки України в 2017 році на рівні 2%.

Нагадаємо, що Україні необхідно підвищити пенсійний вік, скоротити кількість державних службовців і бюджетників, а також скасувати спрощену систему оподаткування й відкрити земельний ринок для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...