Німеччина прийняла понад 100 тисяч сімей мігрантів

Читать на русском
Федеративна Республіка Німеччина в 2016 році видала візи понад 100 тисячам сімей мігрантів.

Федеративна Республіка Німеччина в 2016 році видала візи понад 100 тисячам сімей мігрантів, що на 50% більше, ніж у 2015 році.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на DW.

За інформацією міністерства закордонних справ ФРН, протягом 2016 року в Німеччині було видано 105 тисяч віз на в'їзд в ФРН для возз'єднання сімей мігрантів.

У 2015 році таких віз було 70 тисяч, роком раніше - 50 тисяч. При цьому приблизно в три рази (до 73 тисяч) збільшилася кількість віз, які були видані громадянам Сирії та Іраку для возз'єднання з сім'ями.

Як повідомив минулого тижня міністр внутрішніх справ ФРН Томас де Мезьєр (Thomas de Maiziere), в 2016 році в країні було зареєстровано 280 тисяч нових претендентів на статус біженця.

Федеральне відомство у справах міграції та біженців (BAMF) прогнозує, що на одного сирійця до Німеччини може приїхати в середньому від 0,9 до 1,2 члена сім'ї. Уряд ФРН під час міграційної кризи на два роки призупинив дію закону, за яким біженці можуть возз'єднуватися з членами своїх родин. Після скасування мораторію в 2018 році не виключається, що до 500 тисяч сирійців, які прибули в ФРН з 2015 року, приєднається приблизно така ж кількість членів їх сімей.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель вимагає прискорити депортацію біженців, яким в Німеччині відмовили в притулку.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал