Грошей на їжу не вистачає 18,5% українців – опитування

Читать на русском
18,5% українців заявляють, що їм не вистачає грошей навiть на їжу, а дозволити собі купити все можуть лише 0,1% громадян.

18,5% українців заявляють, що їм не вистачає грошей навiть на їжу, а дозволити собі купити все можуть лише 0,1% громадян.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «УНІАН».

При цьому 51,3% опитаних сказали, що їм вистачає грошей на їжу, але купувати одяг вже важко. Ще 26,5% заявили, що їм вистачає грошей на їжу, одяг i навіть можуть дещо вiдкладати; 2,6% сказали, що можуть дозволити собi купувати деякi коштовнi речi, а 0,1% – що сім’я може дозволити собi купити все що захоче. Не змогли визначитись 1% опитаних.

При цьому вірять у те, що через рiк родина житиме краще, трохи більше 20% опитаних. Так, вважають, що житимуть набагато краще – 1,9%, дещо краще – 19,7%.

Торгові мережі назвали регіони з найвищими цінами на продуктиНайдорожчі овочі можна придбати в Одеській і Чернівецькій областях, Київ б'є цінові рекорди по м'ясу і вершковому маслу.

Разом з тим 20,2% українців вважають, що через рік їхня родина житиме дещо гiрше, а ще 6,9% – набагато гiрше. Відповідь «так само, як зараз» дали 36,4%. Важко було відповісти на запитання 14,8%, а 0,1% вiдмовились вiдповiдати.

Крім того, 22,9% українців вважають себе щасливими людьми, ще 31,1% – сказали «скоріше так, ніж ні». Також 25,2% українців на запитання, чи вважають вони себе зараз щасливими, відповіли: «I так, i нi»; 11,1% – «скорiше нi, нiж так», не вважають себе щасливими – 7,6%. Важко було відповісти на запитання 2% опитаних.

Опитування проведене КМІС з 3 по 12 грудня 2016 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що 18% українців змушені заощаджувати на їжі.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...