Українці назвали найкраще для проживання місто країни

Читать на русском
Вінниця, на думку користувачів, найчистіше й найзручніше в плані громадського транспорту та комунального обслуговування місто.

За результатами опитування сервісу онлайн-оголошень OLX, користувачі назвали Вінницю найчистішим і найзручнішим для життя містом в Україні.

В опитуванні взяли участь 33 тисячі користувачів, передає «Слово і Діло».

Користувачам були представлені десять критеріїв оцінки міст України з можливістю поставити бали в діапазоні від 1 до 7. Підсумковий рейтинг сформувався за сумою всіх десяти показників – оцінювані міста могли отримати 70 балів.

Вінниця набрала 50 балів і показала найкращі результати в шести з десяти категорій. Друге місце посів Луцьк із 48,9 бала.

Схожі показники в Харкова, який набрав 47,6 бала. Разом із Вінницею це місто лідирує за зручністю закладів для дітей, однак в оцінці вартості життя показав не найкращі результати. До п'ятірки найкращих для життя міст України потрапили також Рівне з 47,4 бала та Львів із Тернополем, які отримали 47,1 бала.

Менше слів, більше діла: хто з мерів за рік навчився краще виконувати обіцянки«Слово і Діло» з'ясувало, як цьогоріч змінилися показники виконання обіцянок міськими головами порівняно з 2015 роком.

Столиця України опинилася лише на дев'ятому місці з 45,8 бала, поступившись Хмельницькому, Чернігову й Черкасам.

Аутсайдерами списку цьогоріч значаться промислові міста. Рейтинг замикає Запоріжжя з 41,7 бала. Жителі низько оцінюють рівень екології та безпеки, а також скаржаться на невідповідність доходів видаткам. Трохи вище Дніпро (41,9 бала), де, крім невпевненості в безпеці, жителів хвилює дефіцит місць для дозвілля та спорту.

Як повідомлялося раніше, модернізація, що проводиться на підстанції «Вінницька» 750 кВ, дозволить ввести в дію крило 110 кВ, завдяки якому доступна потужність у регіоні збільшиться на 150 МВт.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал