Меру Черкас не вистачило року, щоб відремонтувати центральну вулицю міста

Читать на русском
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко за рік роботи не встиг повністю відремонтувати бульвар Шевченка – центральну вулицю міста.
Ремонт бульвару Шевченка в ЧеркасахФото: Черкаська міськрада

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провалив обіцянку про ремонт протягом року головної вулиці обласного центру – бульвару Шевченка.

Цю обіцянку черкаського градоначальника «Слово і Діло» зафіксувало 2 жовтня 2015 року, коли Бондаренко ще балотувався в мери: ремонт вулиці планувалося завершити протягом року.

«Буде проведена повна реконструкція бульвару Шевченка зі збереженням зелених насаджень. Бульвар стане візитівкою та окрасою міста», – обіцяв у своїй передвиборчій програмі тоді ще кандидат у мери.

19 листопада минулого року Бондаренко вступив на посаду міського голови. Однак конкурс на виконання робіт стартував лише 7 вересня 2016 року. Для цих цілей міськрада передбачила 41,3 млн грн.

Сам ремонт дорожнього покриття почався лише 3 листопада поточного року. Все тому, що, за словами директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артура Савіна, торги доводилося оголошувати тричі через те, що учасники тендеру подавали документи з неточностями. Вже тоді міська влада відзначала, що продовження робіт, можливо, буде перенесене на наступний рік, якщо буде несприятлива погода.

21 листопада Бондаренко перевірив хід робіт, але Савін зазначив, що відрізок бульвару Шевченка від вулиці Смілянської до вулиці Небесної Сотні, скоріш за все, буде ремонтуватися вже в 2017 році.

Таким чином, черкаський міський голова не виконав уже третю свою обіцянку й із показником у 16% виконаних обіцянок посідає 21-е місце в рейтингу відповідальності мерів українських міст.

Нагадаємо, в списку голів обласних центрів України, що володіють найбільшою площею землі, Анатолій Бондаренко посів 17-е місце.

Мэру Черкасс не хватило года, чтобы отремонтировать центральную улицу городаSlovoiDilo


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал