Миколаю, допоможи! Безвізовий режим як заповітне бажання українців

Читать на русском

Що менше часу до Дня Святого Миколая, то більше хочеться вірити в диво. Наприклад, у надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом. І хоч поїздки до Європи все ще залишаються розкішшю для більшості громадян нашої країни, для найперспективнішої та найпрогресивнішої частини українців це прибрало б зайву перепону для можливості якомога частіше виїжджати за кордон. Отримання «безвізу» було б приємним бонусом для звичайних громадян і додало б рейтингових балів представникам влади.

Обіцянки домогтися скасування візового режиму з Україною з боку ЄС давали чимало політиків різних рівнів, однак пропонуємо пригадати лише найяскравіші з них. Так, Петро Порошенко, іще не будучи Президентом, заявив, що «безвіз» буде запроваджений до кінця першого року його президентства. На жаль, одного бажання Гаранта виявилося замало, і процес затягнувся на роки. Нещодавно він запевняв, що до кінця 2016 року наша країна точно отримає безвізовий режим, але, як ми знаємо, це вкрай малоймовірно, оскільки Євросоюз лише кілька днів тому ухвалив механізм призупинки «безвізу», який називався головною передумовою затягування процесу скасування віз для України та Грузії.

Та ж сама доля чекає й на аналогічну обіцянку міністра закордонних справ Павла Клімкіна. А раніше вже провалив зобов’язання усунути законодавчі перепони для запровадження безвізового режиму прем’єр-міністр (а на той час – спікер Верховної Ради) Володимир Гройсман.

Натомість нардеп Ірина Геращенко заявила, що не давати нашій країні «безвіз» у європейських високих кабінетах начебто просили наші ж, вітчизняні, політики. Список їхніх прізвищ вона пообіцяла оприлюднити згодом.

Святой Николай, пожалуйста, подари нам безвизSlovoiDilo


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...