Обіцянка політика

Клімкін запевнив, що у 2016 році кожен громадянин зможе відвідувати ЄС зі своїм звичайним паспортом

20 березня 2016 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що у 2016 році кожен громадянин зі звичайним паспортом зможе відвідувати Європейський союз (відео 33:51 - 34:26). Міністр заявляє, що Україна отримає безвізовий режим у 2016 році. СЛОВО І ДІЛО ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 20 березня 2016 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=RKGlz29SB_0
  • http://www.unian.ua/politics/1680547-evroparlament-uhvaliv-mehanizm-timchasovogo-prizupinennya-bezvizu.html
  • http://www.unian.ua/politics/1680961-evroparlament-perenis-rozglyad-bezvizu-dlya-ukrajini-na-kviten.html
  • http://www.europarl.europa.eu/plenary/en/meetings-search.html?body=SPE&date=15/12/2016&clean=false&term=LONG_TERM&localisation=ALL
  • http://www.unian.ua/politics/1681346-nihto-nichogo-ne-perenosiv-u-evroparlamenti-dali-poyasnennya-schodo-rozglyadu-bezvizu-dlya-ukrajini.html

Результат

Станом на вересень 2016 року Україна технічно виконала всі умови для отримання безвізового режиму з Європейським союзом.

15 грудня 2016 року Європейський парламент ухвалив пропозиції стосовно механізму тимчасового призупинення дії безвізового режиму Європейського Союзу з третіми країнами.

У Європарламенті повідомили, що питання надання Україні безвізового режиму після завершення міжінституційних переговорів буде поставлене на голосування на найближче пленарне засідання. Міжінституційні переговори можуть бути завершені за один день.

За календарем парламенту ЄС, найближчі пленарні засідання відбудуться в січні 2017 року. Остаточне рішення про безвізовий режим для України має прийняти Європарламент.

ВИСНОВОК: Україна технічно виконала всі умови для отримання безвізового режиму. Але оскільки міністр закордонних справ Павло Клімкін обіцяв те, що від нього не залежить і відповідно цього не досягнув, редакція «Слово і Діло» присвоює обіцянці статус «Не виконано».