Піклування чи піар? Мер Луцька за рік забезпечив житлом… одну дитину-сироту

Читать на русском
Міський голова Луцька виконує свою обіцянку щодо забезпечення дітей-сиріт квартирами суто формально.
Микола РоманюкФото: "Волинська правда"

Міський голова Луцька Микола Романюк, незважаючи на власну обіцянку, протягом 2015 року забезпечив житлом лише одну дитину-сироту.

Обіцянку Романюка щороку надавати дітям, позбавленим батьківської опіки, житло «Слово і Діло» зареєструвало у червні 2013 року.

Тоді луцький градоначальник заявив: «Ми шукатимемо кошти в міському бюджеті, незважаючи на проблеми, які є. Можливо не зробимо ту чи іншу дорогу, але допоможемо таким дітям. Ми поетапно будемо продовжувати цю роботу кожного року, і таким чином намагатимемося вирішити цю проблему», – заявив тоді він.

Аби перевірити виконання цієї та інших обіцянок Романюка, «Слово і Діло» регулярно надсилає листи-запити до Луцької міської ради. Згідно з відповіддю на один із таких запитів, складених прес-службою міськради 25 листопада 2016 року, протягом усього 2015 року серед дітей сиріт житлом за рахунок міста була забезпечена лише одна особа. У мерії уточнили, що це сирота, що виховує двох дітей. Також за міські гроші був зроблений капітальний ремонт у квартирі, власниками якої є двоє сиріт.

Таким чином не можна сказати, що Микола Романюк не виконує свою обіцянку. Проте те, що вона виконується формально – факт.

Наразі в досьє мера Луцька 177 виконаних обіцянок із 359. В рейтингу відповідальності міських голів обласних центрів України він посідає високе третє місце.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал