Янукович повідомив про причини непідписання Угоди про асоціацію з ЄС

Читать на русском
Угода про асоціацію з ЄС мала підписуватися з урахуванням інтересів Росії, вважає Віктор Янукович.

Рішення відкласти підписання Угоди про асоціацію з ЄС 21 листопада 2013 року було правильним, оскільки воно мало підписуватися з урахуванням інтересів Росії, вважає екс-президент України Віктор Янукович.

Про це він заявив у понеділок, 28 листопада, під час відеодопиту в Святошинському райсуді Києва, пише «Українська правда», передає «Слово і Діло».

Янукович думає, що економічна частина угоди була невигідною для України.

Луценко зачитав Януковичу підозру в державній зрадіГенпрокурор Юрій Луценко по відеоконференції офіційно сповістив в усній формі колишнього главу української держави Віктора Януковича про підозру.

«Після того, як було встановлено урядом, що національні інтереси України постраждають, Україна багато втрачала, але не мала жодних компенсаторів, ми звернулися тоді до Європейського Союзу, щоб доопрацювати цю Угоду в частині втрат України й пошукати компенсатори», – заявив він.

За його словами, серед таких втрат він назвав втрати в зовнішній торгівлі з Росією, а також вимоги з боку МВФ щодо підвищення комунальних тарифів і підвищення пенсійного віку.

Янукович заявив, що Угода про асоціацію з ЄС мала підписуватися з урахуванням інтересів Росії. Він також зазначив, що РФ також готувала підписання такої угоди з ЄС і в такому разі там були б враховані інтереси України.

Зазначимо, що раніше Кучма назвав допит Януковича «виставою».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: