Президент: внутрішні конфлікти – це шлях до «імперського стійла»

Читать на русском
Президент у звернені до річниці Революції Гідності заявив, що не допустить внутрішніх конфліктів в Україні.
Петро ПорошенкоФото: АПУ

Президент України Петро Порошенко заявив, що не допустить гострих внутрішніх конфліктів у країні, оскільки вони покликані послабити країну перед зовнішнім агресором.

Про це він заявив у зверненні до Дня гідності і свободи, інформує «Слово і Діло».

«Ворог не лише атакує Україну ззовні, але й розхитує нас зсередини. Метою Кремля є постійна внутрішня дестабілізація, анархія, отаманщина. Дострокові вибори в Україні і посилення позицій проросійських сил в новому парламенті. А далі – ревізія європейського курсу. А ще потім - повна зміна зовнішньополітичного вектору держави. У фіналі - повернення України в імперське стійло», – заявив Глава держави.

Підсумки тижня від Віктора Трегубова. Тиждень «шатунів»Невдала спроба зібрати «новий Майдан», фактичне схвалення безвізового режиму, конфлікт Ляшко з Тимошенко і випробування ракети «Вільха» – все, що варто знати про те, що сталося на цьому тижні, в огляді Віктора Трегубова.

У своїй промові він наголосив на неприпустимості нових безладів в Україні і, разом з тим, закликав не таврувати усіх протестувальників за вияви їхньої громадянської позиції.

«Якщо піти шляхом гострих внутрішніх конфліктів, можна дуже швидко кинути країну у прірву хаосу і безладу, зробити незахищеною перед зовнішньою агресією. Як президент я не допущу такого сценарію… Зрозуміло, що у людей є підстави для невдоволення і кожний вільний громадянин у вільній Україні має невід’ємне право на протест. Саме демократія та свобода стали очевидними здобутками Революції Гідності», – підкреслив Порошенко.

Як уже писало «Слово і Діло», Президент вибачився за непопулярні реформи, яких вимагає Міжнародний валютний фонд.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: