Екс-посол США пояснив, чому Москва може розчаруватися у Трампі

Читать на русском
Екс-посол США в Москві Майкл Макфол пояснив, чому Росія і США можуть зіпсувати відносини, після перемоги Дональда Трампа.

Екс-посол США в Москві Майкл Макфол не виключає серйозних протиріч США і РФ після виграшу Трампа через угоду щодо іранської ядерної програми.

Про це пише «Слово і Діло», посилаючись на Українську правду.

«Перша зустріч буде по Ірану. Трамп обіцяв, що буде ліквідувати цей шестисторонній договір. Незабаром Москва може розчаруватися в новообраному американському президентові», - підкреслив Макфол.

«Може бути (що Москва розчарується в Трампі), я це не виключаю», - наполіг він.

При цьому, на його погляд, Трамп не визнає Крим російським, але й завершити конфлікт в Україні навряд чи вийде.

Екс-посол зазначив, що президент РФ і Трамп співпрацюватимуть, якщо їх інтереси співпадуть.

Трамп vs. Путін: чи варто чекати «великої дружби»?Політичний аналітик пояснив, чому проросійська позиція Трампа радше перебільшення, вигідне РФ, аніж реальність.

«Все-таки у зовнішній політиці це не якесь особисте ставлення: ти мій друг, я ваш друг, давайте налагоджувати хороші, теплі стосунки. Це не працює в цьому плані. Путін не друг. Нікому. Путін захищає російський національний інтерес, і я сподіваюся, що Трамп буде так само робити для нас. Це його робота. Коли це буде збігатися з російським інтересом, буде кооперація, співпраця, коли немає - буде складно», - розповів екс-посол.

Сам Трамп заявив, що США не будуть шукати конфліктів. Крім того, незабаром він планує провести телефонну розмову з Путіним.

У свою чергу, в Кремлі переконані, що у Трампа та Президента РФ «феноменально схожі» підходи в зовнішній політиці.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: