Тука розповів про альтернативні законопроекти щодо окупованих територій

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб розповіли про нові законопроекти щодо Донбасу.
Георгій Тука

Оскільки зареєстрований у Верховній Раді законопроект про окуповані території забезпечить ізоляцію окупованих територій і призведе до відмови України від своїх громадян на Донбасі, готуються кілька альтернативних законодавчих ініціатив.

Про це в коментарі УНН розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляє «Слово і Діло».

«Концептуально сам підхід (у законопроекті – Ред.) ніколи в житті не прийму. Фактично, ми припиняємо боротьбу за територію, це сепаратизм чистої води, тільки з іншого боку. Це мрія окупанта, щоб метрополія відмовилася від своєї території. Це офіційний перехід до замороженого конфлікту. Я ніколи з цим не погоджуся», – сказав він.

За його словами, зараз працюють шість груп в абсолютно різних напрямках над різними законопроектами. Тука додав, що вчора відбулася нарада, де представили початок цього процесу.

Нагадаємо, раніше Георгій Тука розкритикував позицію Кабміну щодо окупованих територій.

Загрузка...