З 2017 року дітей із додатковими потребами будуть зараховувати до загальноосвітніх шкіл

Читать на русском
З 1 вересня 2017 року припиниться набір учнів до підготовчих і перших класів спеціальних шкіл, дітей будуть вчити в інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

З 1 вересня 2017 року в Україні діти із затримкою розумового розвитку будуть навчатися в спеціальних чи інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідну постанову було затверджено сьогодні, 26 жовтня, на засіданні Кабінету міністрів України, передає «Слово і Діло».

В рамках цієї постанови передбачається, що вже до 2022 року всі українські діти, які навчаються в спеціальних школах (школах-інтернатах) для дітей із затримкою психічного розвитку, поступово перейдуть на навчання до загальноосвітніх шкіл.

Уляна СупрунВиконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України
Супрун зобов'язана створити єдиний простір медичних закладів усіх форм власності та підпорядкуванняСказано 27 липня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

«Це допоможе забезпечити рівний доступ до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, сприятиме їхньому успішному навчанню, розвитку й соціалізації. Крім того, вони отримають можливість отримувати освіту, проживаючи в сім'ї», – аргументують рішення в Кабміні.

Перед тим, як перейти на навчання до загальноосвітніх закладів, ці діти будуть вчитися в спеціальних підготовчих класах, а вже потім перейдуть до спеціальних та інклюзивних класів загальноосвітніх навчальних закладів, де розвиватимуться разом зі звичайними дітьми.

Нагадаємо, з грудня 2016 року будуть підвищені соцвиплати інвалідам із дитинства та дітям-інвалідам.

Зазначимо, що з 2018 року Верховна Рада України планує запровадити 12-річну школу.

Раніше повідомлялося, що в Київській області проінспектують усі школи, садочки та лікарні.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...