Обіцянка політика

  • Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України

Супрун зобов'язана створити єдиний простір медичних закладів усіх форм власності та підпорядкування

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 27 липня 2016 року з 1 серпня 2016 року Уляна Супрун тимчасово виконує обов'язки міністра охорони здоров'я України. Програма діяльності Кабміну зобов'язує Уляну Супрун створити єдиний простір медичних закладів усіх форм власності та підпорядкування, що включає запровадження єдиного інформаційного простору для збирання, оброблення та прогнозування клінічних і фінансових даних, створення єдиного реєстру пацієнтів та їхніх медичних даних.
У процесі
Сказано 27 липня 2016 р.
Контроль виконання через 6 днiв.

Джерело

  • http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=249219795
  • http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1099-19#n7
  • https://www.radiosvoboda.org/a/28747448.html
  • Лист Міністерства охорони здоров'я

Результат

20 вересня 2017 року у Міністерстві охорони здоров’я оголосили про початок тестової роботи електронної бази пацієнтів E-Health: сімейні лікарі відтепер можуть додавати себе і пацієнтів до системи. Це потрібно для того, аби держава знала, за скількох пацієнтів вона платитиме, коли стартує реформа фінансування медичних послуг.

Відповідно до листа МОЗ отриманого редакцією АП «Слово і Діло» 20 серпня 2018 року, за інформацією ДП «Електронне здоров'я» запровадження єдиного інформаційного простору для збирання, оброблення та прогнозування клінічних і фінансових даних, створення єдиного реєстру пацієнтів та їхніх медичних даних перебуває у тестовому режимі компонентів електронної системи обміну медичною інформацією, які необхідні для запуску нової моделі фінансування системи охорони здоров'я на первинному рівні надання медичної допомоги.