Вибори до Держдуми РФ: кримські депутати перебуватимуть під санкціями ЄС – експерт

Читать на русском
Михайло Пашковспівдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова

Є чітка позиція України щодо Криму. В цій ситуації зрозумілим є заклик до міжнародного співтовариства не брати участі в цих виборах і не відправляти своїх спостерігачів.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков, аналізуючи ситуацію з проведенням виборів до Держдуми в Криму та нову хвилю загострення в зоні АТО.

«Безумовно, ситуація буде загострюватися й далі напередодні виборів. Становище має тенденцію до погіршення й у цьому контексті зростає роль міжнародних посередників «нормандського формату». В цьому випадку варто говорити про актуалізацію зустрічі в форматі «четвірки», – аналізує експерт.

Росія,налаштована легалізувати входження Криму до складу РФ декількома шляхами.

«По-перше, Крим увійшов до Південного федерального округу, а це спроба, образно кажучи, його «розчинити». Другий момент – запрошення на навчання «Кавказ-2016» міжнародних спостерігачів. Третій аспект – виборча кампанія, яка проходить у Криму», – пояснює він.

Однак, уточнив фахівець, є чітка позиція Заходу про те, що ці вибори в Криму незаконні й, найімовірніше, буде ухвалено рішення про те, що кримські депутати перебуватимуть під санкціями ЄС, США та інших країн.

Як відомо, вибори до Держдуми РФ пройдуть 18 вересня.

У РФ уже заявили, що не братимуть до уваги позицію Заходу щодо виборів і, як повідомляють правозахисники, продовжують шантажувати кримчан звільненням за неявку на вибори.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: