Гімнаст Верняєв виграв другу срібну медаль для України

Читать на русском
Український гімнаст Олег Верняєв здобув срібну медаль зі спортивної гімнастики. Перше місце отримав японець.

Український гімнаст Олег Верняєв виграв срібну медаль зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

До програми Олімпіади-2020 включили п'ять нових видів спортуІгри в Токіо можуть стати одними з найунікальніших за історію Олімпіад за рахунок п'яти нових видів спорту.

Результат українського спортсмена у багатоборстві – 92.266, передає «Слово і Діло».

Чемпіоном в індивідуальному багатоборстві став японець Кохей Учімура (92.365), третє місце – за британцем Максом Вітлоком (90.641).

Відзначимо, що аж до останнього снаряду Олег Верняєв був лідером змагань, і лише на перекладині поступився японцю 1 балом.

Як відомо, днями американський плавець Майкл Фелпс завоював 21-шу золоту олімпійську медаль.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що під час Олімпіади-2016 в Ріо невідомі обстріляли автобус з журналістами. Дві людини отримали легкі поранення через розбиті шибки.