Плавець Фелпс завоював 21-у золоту олімпійську медаль

Читать на русском
Американський плавець Майкл Фелпс став 21-кратним чемпіоном Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Він випередив японця на чотири сотих секунди.
Майкл ФелпсФото: РІА новини

Плавець олімпійської збірної США Майкл Фелпс став 21-кратним чемпіоном Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Він взяв участь в індивідуальному запливі на 200 метрів батерфляєм, повідомляє «Слово і Дело».

Збірна України завоювала другу медаль на Олімпіаді в РіоНа Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро українська шаблістка Ольга Харлан здобула бронзову медаль - другу поки нагороду в доробку збірної України.

Спершу він випередив японця Масато Сакаї всього на чотири сотих секунди і став найстаршим плавцем, який виграв одиночне змагання. Далі у 31-річного Майкла був заплив в складі команди США – 4 по 200 метрів вільним стилем, де він показав п'ятий результат серед всіх спортсменів.

Нагадаємо, що днями Фелпс завоював золоту медаль Олімпіади в Ріо в естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем. Загальний результат збірної США склав 3 хвилини 9,92 секунди.