Експерт про підсумки зустрічі РФ-НАТО: Росія продовжує вважати себе наддержавою

Читать на русском
Валентин Краснопьоровполітичний експерт

Для РФ будь-які дискусії та аргументи не грають жодної ролі.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політичний аналітик Валентин Краснопьоров, аналізуючи підсумки засідання Росія-НАТО.

«Вони вірять у те, що їхня військова міць дозволяє їм на рівних розмовляти з будь-якою країною. РФ продовжуватиме вважати себе світовою наддержавою та виставлятиме свої претензії на інші території», – констатував аналітик.

Зараз, за його словами, дуже важливо, якими будуть подальші дії НАТО, тому що військовий контингент Альянсу – це лише перший крок до стримування РФ.

Грибаускайте: мета Путіна – повернути до зони впливу РФ усі країни колишнього СРСРПрезидент Литви Даля Грибаускайте заявила, що керівництво РФ продовжує сприймати всі території колишнього Радянського Союзу своїми.

«НАТО перебуває в новому геополітичному періоді й тихо-спокійно вже не буде. Доведеться боротися з РФ не на фінансовому, економічному, а саме на військовому полі. Що швидше НАТО це зрозуміє, то краще», – вважає Краснопьоров.

На його думку, конфронтація посилюватиметься. РФ продовжить використовувати потенціал, який у неї є, й буде готова кинути росіян у будь-яку точку світу, щоб вони померли за якусь незрозумілу ідею Путіна.

«Європа – це територія прав людини. Вони не будуть вести «гібридну» війну. Путін це бачить. Він піде на брудні дії, часом неадекватні. Європа цього боїться. Головне питання зараз у тому, наскільки дії НАТО, ухвалені на Варшавському саміті, просуватимуться. Якщо прогресу не буде, РФ зможе дозволити собі ще більше», – проаналізував ситуацію Валентин Краснопьоров.

Як відомо, постпред РФ при НАТО Олександр Грушко назвав заходи Альянсу зі зміцнення східних флангів «необґрунтованими, надлишковими, контрпродуктивними», такими, що мають «конфліктний характер».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал