Бойовики спростували інформацію про націоналізацію в ОРДЛО

Читать на русском
З ініціативи української сторони на наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи, яка запланована на 13 липня, учасники засідання мають обговорити створення підгрупи з відновлення контролю Києва над українсько-російським державним кордоном.

За підсумками зустрічі в Мінську представниками бойовиків було заблоковане питання обміну заручниками, але вони спростували інформацію про націоналізацію майна України на непідконтрольних територіях країни.

Про це, підбиваючи підсумки сьогоднішньої зустрічі в Мінську, повідомила в своєму Facebook прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер, інформує «Слово і Діло».

«Звільнення заручників заблоковано. Сім'ям надходить інформація про те, що їхніх рідних перевели з будівлі Донецького СБУ до приміщення СІЗО», – пише вона.

Підгрупа з економічних питань попросила представників ОРДЛО дати роз'яснення щодо «закону про націоналізацію» на непідконтрольних територіях, інформація про який з'явилася в деяких медіа.

Петро ПорошенкоНародний депутат України
Порошенко обіцяє повернути Донбас протягом рокуСказано 10 березня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

«В ході дискусії представники ОБСЄ та Росії погодилися з тим, що такі дії є незаконними й суперечать духу Мінських домовленостей. Після цього представник ОРДЛО повідомив, що інформація про так звану «націоналізацію» не відповідає дійсності», – інформує Оліфер.

З ініціативи української сторони на наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи, яка запланована на 13 липня, учасники засіданнямають обговорити створення підгрупи з відновлення контролю Києва над українсько-російським державним кордоном.

Нагадаємо, що виконання в повному обсязі блоку з безпеки є ключовою умовою для подальшого прогресу у вирішенні політичних, соціальних і гуманітарних питань.

Раніше заявлялося, що результати моніторингу режиму дотримання тиші та виконання представниками окупованих районів Донецької та Луганської областей говорять про неможливість проведення на цих територіях виборів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: