У РФ пообіцяли жорстко відреагувати на вступ Чорногорії до НАТО

Читать на русском
Протокол про приєднання Чорногорії до НАТО сьогодні був підписаний у Брюсселі міністрами закордонних справ країн-членів Альянсу.

Російське Міністерство закордонних справ засудило підписання Чорногорією протоколу про приєднання країни до НАТО.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

«Затягування» Чорногорії до НАТО не залишиться без реакції РФ», – йдеться в повідомленні МЗС РФ.

У відомстві не уточнили, в якій саме формі буде виражена російська реакція на вступ Чорногорії до НАТО.

Нагадаємо, що протокол про приєднання Чорногорії до НАТО сьогодні був підписаний у Брюсселі міністрами закордонних справ країн-членів Альянсу.

Україна в планах НАТО: щит чи меч у протистоянні з Росією?Поки що роль України у відносинах з НАТО обмежується виключно військовим співробітництвом у сфері навчання та технічної допомоги, а про вступ до Альянсу говорити не доводиться

Відзначимо, що НАТО та Чорногорія тісно співпрацювали в рамках Плану дій щодо членства з 2009 року. В грудні 2015 року глави МЗС країн НАТО ухвалили рішення запросити Чорногорію розпочати переговори щодо вступу до Альянсу.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони Естонії Ханнес Хансо виступив за розміщення військової техніки НАТО неподалік кордонів країни.

В травні міністр оборони РФ Сергій Шойгу анонсував створення нових дивізій, аргументуючи це протидією нарощування НАТО військової присутності у Східній Європі.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...