Як виконує свої обіцянки глава МВС Арсен Аваков?

Читать на русском

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков успішно перекочував із Кабміну Арсенія Яценюка до уряду Володимира Гройсмана. «Слово і Діло» вирішило нагадати читачам про відповідальність глави МВС і показало його ключові обіцянки.

За час перебування на посаді міністра внутрішніх справ Аваков роздав уже 135 обіцянок. З цієї кількості він не виконав 37 (27%).

Ключовими, на нашу думку, є такі провалені обіцянки Авакова: зупинити поширення екстремістської діяльності іноземців на півдні та сході України, винести перші вироки за трагедією 2 травня в Одесі восени 2014 року, розмінувати зону Слов'янськ-Артемівськ за два дні, запустити на службу перший КОВД до кінця 2015 року, до літа 2015 року спростити оформлення документів, пов'язаних з автомобілями.

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України
Аваков запевнив, що перші вироки у справі по трагедії 2 травня в Одесі будуть винесені восени 2014 рокуСказано 30 вересня 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

Ще 30 обіцянок Авакова мають на сьогодні статус «у процесі виконання».

З них найважливішими, на нашу думку, є обіцянки про те, що АТО на триватиме, поки не буде наведено лад, а також, що бойові підрозділи Нацгвардії будуть забезпечені безпілотниками «Фурія».

Виконав Аваков на сьогодні більшість своїх обіцянок - 68.

Основними його досягненнями Авакова на посаді глави МВС «Слово і Діло» вважає обіцянки:

Детальніше – на інфографіці нижче.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал