Арсен Аваков: smart-аналіз завдань на посаді міністра внутрішніх справ

Арсен Аваков керує Міністерством внутрішніх справ уже два роки. Мабуть, найголовнішим досягненням силового відомства за цей час став початок глобальної реформи в системі МВС, основною метою якої, за словами самого міністра, є підвищення довіри до правоохоронних органів.

Пузатих і некомпетентних «даішників» у багатьох містах України замінили добре навчені і фінансово мотивовані патрульні поліцейські. Колишні міліціонери теж можуть стати частиною нової поліції. Для цього їм необхідно пройти серйозну переатестацію. Правда, останнім часом фіксується збільшення випадків, коли людина, яка 100% підлягає люстрації, невідомим чином потрапляє в нову Нацполіцію.

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України

Також відомством Авакова створений спецпідрозділ поліції «Корпус оперативного раптової дії» (КОРД). У планах МВС – набрати 5 тисяч бійців КОРДу по всій країні. З хорошого також можна виділити скасування довідки-рахунку при реєстрації автомобіля та ліквідацію МРЕВ. У кількох містах замість них уже почали роботу спеціалізовані сервісні центри МВС.

За час роботи міністром Аваков дав 135 обіцянок. Глава МВС виконав половину обіцяного – 64 обіцянки. Ще 36 зобов'язань Аваков провалив. «Слово і Діло» проаналізувало всі ініціативи Арсена Борисовича згідно 6 «розумних» критеріїв: конкретності, якісної і кількісної вимірності, досяжності, актуальності та визначеності в часі.

Середній бал відповідності smart-критеріям обіцянок чинного міністра внутрішніх України склав 3,3.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...