Гройсман обіцяє посприяти зниженню цін на медикаменти

Без підтримки Верховної Ради уряду це буде зробити складно, тому якщо знадобитися, Кабмін буде звертатися до парламентарів за підтримкою та допомогою.
Премьер-міністр України Володимир Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв зробити все залежне від нового уряду України в справі зниження цін на ліки.

Про це він заявив у ході години запитань до уряду в п'ятницю, 15 квітня, у Верховній Раді, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Хочу запевнити, що якщо є рішення, які може ухвалити Кабінет міністрів України та які вплинуть на зниження цін на ліки, ми це зробимо», – Гройсман.

Водночас він зазначив, що без підтримки Верховної Ради уряду це буде зробити важко, тому якщо знадобиться, то Кабмін буде звертатися до парламентарів за підтримкою та допомогою.

Медикам не допомагають – на них тільки піаряться. Чому українським лікарям не до свята?В Міжнародний день лікаря система народного контролю «Слово і Діло» вирішила нагадати українським чиновникам, що ті обіцяли і що насправді виконали для представників однієї з найважливіших професій.

Нагадаємо, що рекомендації МВФ призведуть до підвищення ціни медикаментів на 30-55%.

Як повідомлялося раніше, згідно з інформацією Proxima Research, українці змушені заощаджувати на ліках, але доходи фармацевтів зростають.

«Слово і Діло» зафіксувало 276 обіцянки Володимира Гройсмана, з яких він виконав 183. Рейтинг відповідальності політика високий - 66%. З повним переліком обіцянок Гройсмана можна ознайомитися за посиланням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...