Юристи Порошенка заявили про завершення процесу передачі Roshen у «сліпий траст»

Читать на русском
Частка Петра Порошенка в Roshen передана до нової іноземної структури в рамках укладеного з Rothschild Trust договору про сліпий траст.

Радники Президента України заявили, що частка Петра Порошенка в Roshen (ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія») передана до нової іноземної структури в рамках укладеного з Rothschild Trust договору про «сліпий траст».

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«4 квітня 2016 року нами було зроблено заяву про передачу активу до нової іноземної структури, що повністю завершило юридичну процедуру передачі частки в траст на території України», – йдеться в заяві.

Порошенко уточнив свою позицію щодо офшорівПорошенко заявив, що компанія Prime Asset Partners Limited на БВО була створена для передачі бізнесу в управління банку Rothschild.

Як відомо, 14 січня 2016 року під час своєї прес-конференції Президент України Петро Порошенко повідомив про передачу своєї частки в корпорації Roshen у «сліпий траст». Цю дату підтвердили й у банку Rothschild Trust.

Нагадаємо, раніше в оприлюднених так званих «панамських документах» повідомлялося про те, що Порошенко створив офшорну компанію на Британських Віргінських Островах. Також, за словами журналістів, Президент України так і не передав свою частку в Roshen.

***
Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...