Як працюють міністри Яценюка? Дайджест КМУ

Читать на русском

За минулий тиждень «Слово і Діло» зафіксувало 10 нових, 4 виконаних і 3 провалених обіцянки членів української виконавчої влади. Що обіцяли чиновники та як виконували свої обіцянки?

Нові обіцянки

Степан ПолторакМіністр оборони України

Найбільше минулого тижня обіцяв міністр оборони України Степан Полторак. На його рахунку 6 зобов'язань. Серед них – провести демобілізацію до кінця квітня, створити додатковий зенітно-ракетний полк та організувати додаткове повітряне командування.

Ще дві обіцянки дав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, і по одній – глава Міністерства соціальної політики Павло Розенко та віце-прем'єр-міністр - міністр культури В'ячеслав Кириленко.

Виконані

Виконаними обіцянками цього разу відзначилися прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр оборони Степан Полторак, міністр освіти Сергій Квіт та віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

Не виконані

Вибіркова переатестація: як Деканоїдзе провалила першу обіцянкуХатії Деканоїдзе не вдалося впоратися з власною обіцянкою про переатестацію всіх керівних кадрів і слідчих поліції в Києві та Київській області.

Свого слова не змогли дотримати глава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін та міністр соціальної політики Павло Розенко.

Провалила свою першу обіцянку й глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе, оскільки, всупереч її заявам про те, що всі слідчі та керівники в Нацполіціі обов'язково пройдуть співбесіду та поліграф, у поліції Києва досі є високопоставлені керівники, які не пройшли переатестацію та навіть працювали за часів екс-президента Віктора Януковича.

Варто відзначити, що Хатія Деканоїдзе є підлеглою Арсена Авакова, а значить, глава МВС також несе відповідальність за невиконану обіцянку глави Національної поліції України.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...